na začátek
akce stalo se fotky pošta

Pošta, co se jinam nevešla...

Petra Caisová - Hanenberg - muis66@yahoo.com

- 7. 8. 2001 Belgie, Orp-Jauche

Nazdárek všichni,

Philip asi tak před třičtvrtě rokem jsem potkala Ádu v metru na Pankráci (pamatuješ?), takže možná, že už se k vám nějaký to info dostalo. V příloze vám představuju nejmenšího "člena" - pokud ho přijmete mezi sebe. Jmenuje se Philip, narodil se 6.května v belgickým okresním městečku Namur. Tímto taky přidávám adresku:

Av. Rodolphe Gossia 35,
Orp-Jauche,
B-1350, Belgique

To pro případ, že byste při svých toulkách světem zabloudili do těchto končin. Nemusíte jezdit všichni najednou - tak velkej barák a zahradu zas nemáme - ale pár lidí se tu v pohodě schová, a když dáte vědět nějakej den předem, tak bude i něco navíc v lednici.

Nejmladší člen k nám, zdá se, patří! Jinak moc díky za zařazení do adresáře! Sice si zatím o pořádaných akcích jenom čtu, ale až mrňousovi trošku povyrostou nožičky, tak se určitě zapojíme! Mějte se zatím všichni moc krásně a třeba někdy nashledanou v Belgii (v Praze ne třeba, ale určitě - v září přijedu, tak jestli chystáte nějakej sraz v prostředí, kde se dá bejt chvilku i s mimčem, tak pípněte).

Krásný léto všem!!!!

   Petra Caisová - Hanenberg & Philip

zpátky nahoruMartina Zemanová - Martina.Zemanova@email.cz

- 13. 09. 2005 Čína, Peking

Čaues lidičky!

...Sedím v zaplivané internetové kavárně v rozestavěné, smogem zamořené Pekingské čtvrti...ale hrajou docela dobře:) Sehnat net v Pekingu není vůbec žádná sranda, ale cokoli jiného od želviček, psů, gore-texovych bund... po Wilson pálky, Adidas cokoli atd. to je bez problémů, jen zápaďáka (člověk ze západu:) chtějí obrat o každou korunu, takže se tu tvrdě smlouvá:) Je to legrace, ale vyčerpávající:) Jinak zatím jsme navštívili velkou čínskou zeď, ale všudypřítomný smog schoval tu krásnou krajinu z fotek, tak uvidíme, jestli ještě něco uvidíme:) Chystám repete výlet bude/li krásné počasí. Hrobky Mingů i lámaistický klášter to vypadá všechno stejně, ale nechci hanit jejich kulturu, jen mě to moc nenadchlo:) Ty největší turistické atrakce, jako letní palác a zakázané město, Tchienanmenské náměstí nás teprve čekají:) Co mě ale nadchlo je praxe v nemocnici, vidíme opravdu moc a jsou k nám docela milí, jen píchat jehličky nás nenechaj, to budu muset až doma, takže sháním dobrovolníky:) No nic, lidičky, za chvilku mi končí polední pauza a musím zase studovat, tak se mějte moc krásně a posílám trochu té východní atmosféry i k Vám;)

   pápá Bába